Kolejne połączenie z Oslo do Warszawy.

Od przyszłego sezonu Lato 2018, tj. od 25 marca, startują bezpośrednie rejsy z Lotniska Chopina do Oslo, obsługiwane przez PLL LOT. Samoloty polskiego narodowego przewoźnika będą latać między stolicami Polski i Norwegii 13 razy w tygodniu.

Rejsy będą się odbywały dwa razy dziennie: w godzinach porannych i popołudniowo-wieczornych codziennie oprócz sobót. W soboty rejsy planowane są raz dziennie, w godzinach porannych.

Samoloty z Warszawy będą startować o godz. 8:00 (codziennie) i 16:50 (oprócz sobót). Rejsy powrotne zaplanowane są o godz. 10:40 (codziennie) i 19.40 (oprócz sobót). Długość lotu to 2 godziny.

Loty na trasie Warszawa-Oslo będą wykonywane samolotem Embraer 195. Połączenie zostało dopasowane do siatki połączeń LOT-u tak, aby umożliwiało szybkie przesiadki na Lotnisku Chopina.

„Jesteśmy zadowoleni z faktu, że polski narodowy przewoźnik otwiera kolejne połączenie z Lotniska Chopina” – mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor Biura Marketingu i PR Lotniska Chopina. „Jesteśmy przekonani, że będzie się ono cieszyło dużą popularnością wśród osób podróżujących z i do Polski, jak również pasażerów traktujących nasze lotnisko jako punkt przesiadkowy”.

Bilety na rejsy na trasie Warszawa-Oslo są już dostępne w sprzedaży. Na trasie do Oslo aktualnie loty wykonują Norwegian (do OSL) i Wizzair (Oslo Torp – TRF).

źródło: https://www.lotnisko-chopina.pl/

Dodaj komentarz