Warsztaty z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w Norwegii.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Oslo (WPHI Oslo) we współpracy z firmą SAROCE AS organizuje cykl bezpłatnych warsztatów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zagadnień medycyny pracy w Norwegii pt: „POLSKI PRZEDSIĘBIORCA I PRACOWNIK W NORWESKIEJ RZECZYWISTOŚCI”.

Cykl spotkań skierowany jest do polskich firm oraz osób zarządzających personelem działających w Norwegii. Celem jest wskazanie różnic pomiędzy systemami w Polsce i w Norwegii oraz zwrócenie uwagi na realne możliwości rozwiązywania potencjalnych problemów.

Planowane tematy poszczególnych spotkań:

Maj

– Norweski system opieki zdrowotnej w warunkach środowiska pracy

Czerwiec

– systematyczna praca w zakresie BHP (HMS)

Lipiec

– choroby zawodowe – profilaktyka i pomoc w nagłych przypadkach

Miejsce: Siedziba WPHI Oslo: Uranienborg terrasse 11

Pytania oraz zgłoszenia należy kierować na adres poczty elektronicznej: oslo@trade.gov.pl

………………………………………….

Prowadzący:

Beata Rogalska – szef działu HMS (BHP) firmy SAROCE AS. Od ponad 15 lat związana z branżą BHP. Jej wiedza oraz bogate doświadczenie obejmuje zarówno obszary polskiego, jak i norweskiego systemu BHP. Specjalistyczna wiedza, pasja i entuzjazm to połączenie cech, które ją charakteryzują. Autorka podręcznika szkoleniowego opartego na norweskich przepisach: „Twoje środowisko – środowiskiem pracy”

Jacek Borowiak – Od blisko 10 lat ratownik medyczny posiadający doświadczenie zawodowe z Państwowego Systemu Ratownictwa Medycznego w Polsce. Od 2014 roku pracujący w Zespołach Ratownictwa Medycznego Klinik stanów nagłych Szpitala Uniwersyteckiego w Oslo.

Ponadto Jacek jest szefem działu medycznego firmy SAROCE AS i zajmuje aspektami medycyny ratunkowej oraz medycyny pracy wraz z bezpieczeństwem pożarowym.

źródło: https://norway.trade.gov.pl

Dodaj komentarz