Polonijny Dzień Dwujęzyczności w Oslo – zaproszenie.

Polonijny Dzień Dwujęzyczności w Oslo, czyli Polish Billingual Day obchodzony jest w każdy trzeci weekend października. Wydarzenie organizowane jest na całym świecie, natomiast w Oslo odbędzie się po raz pierwszy – 16 października: https://www.facebook.com/PDDwOslo/

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Oktawię Czechowską – logopedę i Teresę Gola – pedagoga. Spotkanie celebrujące dwujęzyczność oraz integrujące Polonię odbędzie się w Domu Polskim w Oslo w godzinach 16:00 – 19:45. Organizatorzy i partnerzy wydarzenia oferują atrakcyjny program, który zainteresuje zarówno dzieci jak i dorosłych.

Jest nam niezmiernie miło, ponieważ Partnerem wydarzenia została Polska Szkoła w Bergen, Polski logopeda w Bergen oraz gabinet rehabilitacji Physio-activ z Bergen. Pani Sylwia Kolasa jako przedstawicielka instytucji wygłosi podczas Polonijnego Dnia Dwujęzyczności prelekcję o rozwoju dziecka. Dziękujemy za zaangażowanie.

Bo przecież edukacja i zabawa jednocześnie to najlepsze połączenie na spędzenie niedzielnego rodzinnego popołudnia.

Dołącz do bezpłatnego wydarzenia i celebruj z nami polski język i polską kulturę!
https://www.facebook.com/events/1071253049609759

Inicjatywę wspiera i współfinansuje Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Senat RP w ramach konkursu „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą”.

Dodaj komentarz